title

Projektant, asystent projektanta

Ogłoszenie numer: 4156451, z dnia 2021-02-02

Elektrolex sp. z o. o.

Firma działa od 2006r na rynku branży elektroenergetycznej i ciągle się rozwija w związku z czym niezbędna jest wykwalifikowana kadra inżynierska.

Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Opis stanowiska

Praca przy projektowaniu sieci elektroenergetycznych i przemysłowych Sn i nn, opracowywanie dokumentacji powykonawczych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektryczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa programów CAD i pakietu office.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i umiejętności.
  • Premie miesięczne za wyniki w pracy.
  • Ciągły rozwój i szkolenia.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN