title

Projektant konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0419
OBOWIĄZKI:
Samodzielne wykonywanie projektów konstrukcji żelbetowych, sprężonych, stalowych i drewnianych. Wykonywanie obliczeń statystycznych całości konstrukcji. Nadzorowanie i koordynowanie wykonywania rysunków konstrukcyjnych. Organizacja pracy w zespole. Praca od pn-pt w godzinach 8.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania – bez ograniczeń

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich