Praca: Przedstawiciel Handlowy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy specjalizującej się w obszarze transportu wewnętrznego i kompleksowych systemów magazynowania poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Numer referencyjny: PH/2018/02 / śląskie
Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska:
  • Dbałość o utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy oraz systematyczny rozwój sieci kontaktów
  • Bieżąca analiza potrzeb klientów oraz tworzenie optymalnych rozwiązań
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Projektowanie funkcjonalne systemów transportu i składowania (linii przenośników, gniazd, paletyzacji, przygotowanie kalkulacji cen i ofert handlowych na bazie projektów)
  • Uzgadnianie warunków kontraktu  i pozyskiwanie zamówień
  • Współpraca z działem produkcji i logistyki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub logistyczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (automatyka, mechanika, etc.)
  • Znajomość zagadnień z obszaru mechaniki oraz integracji systemów transportu wewnętrznego
  • Znajomość programu AutoCad
  • Zdolności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnego działania, zorientowanie na klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Pakiet opieki medycznej oraz bony świąteczne
  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • Udział w innowacyjnych projektach branżowych
  • Program wdrożenia oraz profesjonalne szkolenia
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_1916224.html
Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz Bąkiewicz Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57, do celów związanych z procesem rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne również po zakończeniu rekrutacji w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.