title

Przedstawiciel Handlowy

W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową naszej firmy poszukujmy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: woj. śląskie
Obowiązki:
  • współpraca z klientami detalicznymi, hurtowymi oraz sieciowymi
  • dystrybucja produktów na powierzonym regionie
  • obsługa dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy
Wymagania:
  • doświadczenie w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej warunek konieczny
  • samodyscyplina I zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomości rynku hurtowego oraz doświadczenia we współpracy z sieciami
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenia min. średniego
  • umiejętności organizacji czasu pracyprawo jazy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów
  • dobrą atmosferę w pracy
  • czytelny, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń (umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego I podnoszenie kwalifikacji
  • pakiet medyczny
Na potrzeby rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Direct Import S.C. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.