title

Przedstawiciel techniczno-handlowy (branża HVAC)

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Wiodący producent systemów grzewczych i wentylacyjnych z 75-letnim doświadczeniem poszukuje nowego członka zespołu w Polsce. Jeśli jesteś osobą proaktywną, z doświadczeniem handlowym i / lub technicznym, która chce współpracować z naszym Klientem w dziedzinie HVAC to mamy dla Ciebie pracę!

Region: Małopolska / Śląsk

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Przygotowywanie ofert i rozwiązań technicznych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Zarządzanie projektem od przygotowania oferty aż do realizacji, monitorowanie statusu projektu i opieka posprzedażowa
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Obsługę dotychczasowych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Pracę z bazą danych w systemie CRM
  • Monitorowanie rynku, satysfakcji klientów oraz działań firm konkurencyjnych
  • Ścisłą współpracę z innym działami firmy
  • Realizację misji firmy „Odpowiedzialność za energię i środowisko”

Kogo szukamy i czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – studia techniczne
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży technicznej (mile widziane systemy HVAC), mile widziane doświadczenie w sprzedaży konsultacyjno- projektowej
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności budowania profesjonalnych i długofalowych relacji z klientami
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalne i komunikacyjnych

W zamian zaoferujemy Ci:

  • Pracę w stabilnej, prestiżowej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Dodatkową składkę na ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej grupie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zobacz podobne oferty

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: śląskie / Cieszyn

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: obsługa klienta (klienci polscy i zagraniczni), praca w systemie ERP oraz CRM firmy, współpraca z działem technicznym, produkcyjnymi oraz z...

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy w branży wodno-kanalizacyjnej

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów...

Przedstawiciel Handlowy