Przewóz osób do miejsca pracy / przewóz osób z miejsca pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0409
OBOWIĄZKI:
- Przewóz osób do miejsca pracy, przewóz osób z miejsca pracy, dbanie o czystość autobusu, przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, wykonywanie poleceń przełożonego. - Miejsce wykonywania pracy: teren woj. śląskiego.- Zlecenie wykonywane według grafiku. Zlecenie wykonywane również w soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku Kierowcy autobusu. Wymagany Kurs na przewóz osób.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,3 - 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach