title

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Psycholog
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/0443
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, nawiązanie kontaktu psychologicznego z uczestnikami, rozpoznawanie ich możliwości i potrzeb, prowadzenie treningów interpersonalnych, prowadzenie zajęć integracyjnych, udzielanie porad psychologicznych, czuwanie nad bezpieczeństwemuczestników śs, współpraca z kadrą ośrodka, pomoc w przeprowadzaniu diagnoz psychologocznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie