title

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Psycholog
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/23/0039
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi niepełnosprawnymi od zera do 8 lat, realizacja WWR, praca w grupach lub indywidualnie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Psycholog

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2023-01-26
Przygotowywanie indywidualnych planów szkoleń dla rodzin zastępczych. Prowadzenie szkoleń dla rodzin zastępczych oraz warsztatów dla dzieci i młodzieży z...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Psycholog (9,5/22 etatu)

Lokalizacja: śląskie / Chełm Śląski

Dodane: 2023-01-25
prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci...

Internationaler Bund Polska

Psycholożka / psycholog

Lokalizacja: śląskie / Tychy, Centrum Integracji Społecznej

Dodane: 2023-01-25
Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje psycholożki/psychologa do poprowadzenia w Tychach zajęć grupowych i indywidualnych dla 20 uczestników Centrum...