title

Psycholożka / psycholog

Ogłoszenie numer: 7887585, z dnia 2023-01-25

Miejsce pracy: Tychy, Centrum Integracji Społecznej

Opis stanowiska

Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje psycholożki/psychologa do poprowadzenia w Tychach zajęć grupowych i indywidualnych dla 20 uczestników Centrum Integracji Społecznej, będących obywatelami Ukrainy, którzy przybyli do Polski po 24.02.2022. Zajęcia będą realizowane w ramach projektu ,,Razem z nami – wsparcie obywateli z Ukrainy z wykorzystaniem potencjału podmiotów reintegracji społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Termin realizacji zajęć: styczeń – czerwiec 2023

Liczba godzin: 80 zajęć grupowych, 120 godzin spotkań indywidualnych.

Tematyka zajęć:

  • dostosowana do potrzeb grupy docelowej
  • udzielenie wsparcia psychologicznego
  • elementy treningu umiejętności społecznych

Wymagania

Wymogi wobec prowadzącego:

  • dyplom ukończenia uczelni wyższej;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć o podobnym charakterze.

Oferujemy

  • Proponowana stawka: do 115 zł brutto brutto za godzinę.