title

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mysłowice

Poradnia Psychologiczna dla dzieci

ul. Bernarda Świerczyny

Oczekiwania:
  • certyfikat psychoterapeuty lub zaświadczenie o ukończeniu szkolenia psychoterapeutycznego (min. 2 lata);
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia;
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji i porad diagnostycznych dzieci i młodzieży;
  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej dzieci, młodzieży w wybranym nurcie (psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym lub systemowym;
  • prowadzenie psychoterapii rodzinnej i grupowej;
  • sporządzanie opinii/zaświadczeń psychologicznych;
  • udział w spotkaniach i superwizjach zespołu;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.