title

Radca Prawny

Ogłoszenie numer: 3823290, z dnia 2020-11-03

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą z siedzibą w Wielkiej Brytani, która prowadzi działalność również na terenie Polski. Firma zajmuje sie gównie działalnością handlową oraz deweloperską.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Nawiąże współpracę z radcą prawnym/ adwokatem

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych
  • opiniowanie oraz przygotowywanie umów
  • udzielanie porad prawnych, wyjaśnień i konsultacji prawnych
  • sporządzanie pism procesowych
  • zastępstwo procesowe
  • sporządzanie lub udział w sporządzaniu opinii prawnych
  • czynności pomocnicze (sprawozdawcze i monitorujące stan postępowań), w zakresie wymaganym przez Spółkę.

Wymagania

  • Kandydat powinien posiadać bardzo dobrą umiejętność poruszania się w obszarze prawnym dotyczącym obrotu gospodarczego,
  • jest w znacznym stopniu samodzielna lecz pragnie dalej się rozwijać,
  • posiada zdolność samodzielnego i analitycznego myślenia,
  • posiada umiejętność zarządzania czasem i właściwej priorytetyzacji zleceń,
  • jest dyspozycyjna i potrafi pracować pod presją czasu.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • możliwość udostępnienia lokalu w wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic pod otwarcie własnej kancelarii.