title

Recepcjonista - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0235
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie wpłat i wypłat gotówkowych oraz kartą płatniczą, sporządzanie raportów kasowych, prowadzenie rejestru poczty wychodzącej i przychodzącej, przyjmowanie i przekierowanie rozmów telefonicznych, obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

dobra dykcja, przyjazny ton głosu, miła aparycjawykształcenie średnie, wyższe

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach