title

Recepcjonista (studio tatuażu)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0025
OBOWIĄZKI:
- Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na wykonuje tatuaże, prowadzenie dokumentacji kasowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Budowanie bazy klientów
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w zawodzie recepcjonistki / recepcjonisty.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach