title

Recepcjonista/kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Recepcjonista/kosmetyczka
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/1547
OBOWIĄZKI:
wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych, dbanie o wizerunek firmy, obsługa klienta, obsługa recepcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Kosmetyczka stylistka rzęs

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
praca w zespole, wykonywanie usługi zakładania rzęs, dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy, henna brwi i rzęs. Wymagania inne: wykształcenie zawodowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Stylistka paznokci

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2022-11-29
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, stylizacja paznokci, pedicure, henna, opalanie natryskowe, depilacja woskiem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Manikiurzystka

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2022-11-29
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, przeprowadzenie diagnozy skóry i paznokci, przygotowanie płytki paznokcia, usuwanie skórek, aplikacja lakierów hybrydowych,...