title

Recepcjonistka-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0141
OBOWIĄZKI:
witanie klientów, przyjmowanie interesantów; parzenie kawy,herbaty; prowadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie i przechowywanie akt; prowadzenie kontroli terminów; łączenie rozmów telefonicznych; gospodarowanie materiałami biurowymi; obsługa kasy fiskalnejPraca w salonie samochodowym w Sosnowcu, na początek umowa na okres próbny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy
Uprawnienia: umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu