title

Recepcjonistka / Recepcjonista

People make places
Miejsce pracy: Katowice

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa gości wchodzących do biura,
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów oraz obsługa poczty elektronicznej,
  • Wydawanie kart dostępowych do biur oraz zarządzanie bazą parkingową,
  • Utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dobrych relacji z klientem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Recepcjonista/ka,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomość obsługi komputera, a w tym programów MS Office,
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę od początku w systemie zmianowym 8:00-16:00 (pon-pt),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach światowego dostawcy usług FM.