title

Recepcjonistka / recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Recepcjonistka / recepcjonista
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0020
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera, obsługa klienta, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Recepcjonista (studio tatuażu)

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-01-21
- Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na wykonuje tatuaże, prowadzenie dokumentacji kasowej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Recepcjonista

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2021-01-14
Obsługa recepcji w hotelu, Wynajem pokoi, Obsługa gości, obsługa kasy fiskalnej i terminala, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Recepcjonistka klubu fitness

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-01-14
obsługa klientów, sprzedaż karnetów, wystawianie faktur Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: osoba do przyuczenia