title

Red Team Operator [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Chcesz pracować w zespole typu RedTeam i posiadasz umiejętność symulacji zaawansowanych ataków na organizację w oparciu o przygotowane scenariusze,
  • Interesuje Cię opracowywanie nowych i udoskonalanie istniejących taktyk, technik i procedur (TTP),
  • Chcesz pracować w oparciu o framework MITRE ATT&CK,
  • Interesuje Cię opracowywanie nowych scenariuszy kampanii,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu ataków na Active Directory (eskalacja uprawnień/lateral movement),
  • Znasz PowerShell w wykorzystaniu ofensywnym,
  • Nieobce Ci są narzędzia typu Nishang, PowerSploit, BloodHound,
  • Jesteś kreatywny i nie boisz się nowych wyzwań.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość C/C#/Go w stopniu wystarczającym do wsparcia przy tworzeniu oprogramowania C&C
  • znajomość któregoś z języków programowania/skryptowania - Python/HTML+CSS/javascript/php/java/perl,
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów penetracyjnych w oparciu o metodyki OWASP i PTES,
  • Znajomość analizy złośliwego oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi typu Covenant/Cobalt Strike,
  • Posiadanie certyfikatów branżowych (CRTP/CRTE/OCSP/eCPTX itp.),
  • Posiadanie zarejestrowanych CVE i/lub branie udziału w konkursach typu CtF.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwarta postawa,
  • Chęć nauki.
Jak pracujemy

Wewnętrzny zespół bezpieczeństwa ofensywnego składający się z ponad 20 specjalistów z zakresu wykonywania testów penetracyjnych, reverse engineeringu oraz symulacji ataków APT. Psujemy wszystko co się da: aplikacje webowe, infrastrukturę, mobilki, grubych klientów, IoT, myszki, klawiatury oraz całe środowiska typu Cloud/ Active Directory. Jeśli zechcesz do nas dołączyć, nastaw się na maksymalną dawkę wiedzy, dostęp do wewnętrznej platformy CTF oraz dużo humoru w stylu IT Crowd.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
80%- Wykonywanie zadań w ramach zespołu Red Team
20%- Konsultacje z zakresu cyberbezpieczeństwa

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.