title

Referent administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0355
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie/ wyzsze; znajomość Ms Office; znajomość języka angielskiego na poziomie B1; umiejętność komunikacji i współpracy w zespole; zakres obowiązków: działania administracyjno-biurowe realizowane przez jednostkę: sporządzanie doklumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przygotowanie sprawozdań i raportów, obsługa klienta wew. i zew., współpraca z pozostałymi jednostkami uczelni; jenda zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach