title

Referent ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1573
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; min. roczne doswiadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana umiejętność naliczania płac, sporządzanie dokumentów dot. zatrudnienia, naliczanie płac, rozliczanie czasu pracy, tworzenie raportów kadrowych, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera i programów Office

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach