title

Referent ds. księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/20/0637
OBOWIĄZKI:

obsługa klientów biura; ewidencja dokumentów księgowych; przygotowanie dokumentacji księgowo-płacowej i ZUS; archiwizacja dokumentacji; sporządzanie deklaracji podatkowych; dekretacja dokumentów księgowych; prowadzenie spraw kadrowych - akta osobowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie ekonomiczne, znajomość podstaw ekonomii i rachunkowości, organizacji przedsiębiorstw, prawa pracy

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych