title

Referent ds. księgowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Referent ds. księgowych
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/20/0543
OBOWIĄZKI:
pomoc głównej księgowej w przyjmowaniu i porządkowaniu dokumentacji księgowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: księgowość


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Referent księgowy

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-11-20
Obsługa programu księgowego SYMFONIA, dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów. Prowadzenie pełnej księgowości sporządzanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Młodszy referent działu ewidencji

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-11-20
Konkurs, szczegóły oferty na stronie: www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-gliwicedoraźny kontakt z osobami pozbawionymi wolnościWymagania konieczne:...

URZĄD MIEJSKI W TOSZKU

Młodszy Referent w Referacie Podatków i Opłat Lokalnych

Lokalizacja: śląskie / Toszek

Dodane: 2020-11-20
  Wymagania niezbędne: wykształcenie średnie o profilu ogólnym lub zawodowym umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku, znajomość przepisów ustaw: o...