title

Referent w dziale kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Referent w dziale kadr
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/23/0029
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWYWANIE LISTY OBECNOŚCI, ROZLICZANIE EWIDENCJI CZASU PRACY

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

S

Miejsce pracy:

Świętochłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Referent ds. turystyki

Lokalizacja: śląskie / Pszów

Dodane: dzisiaj
Sprzedaż ofert turystycznych, procesy rezerwacyjne, przelewy, kontakt z klientem. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z...

Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie

Starszy referent

Lokalizacja: śląskie / Pszczyna

Dodane: dzisiaj
Warunki pracy PRACA ADMINISTRACYJNO- BIUROWA, OBSŁUGA KOMPUTERA 8 GODZIN DZIENNIE, PRACA W GODZINACH OD 7.30-15.30 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU STANOWISKO PRACY...

Izba Administracji Skarbowej w Katowicach

Referent prawny

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: dzisiaj
Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca administracyjno-biurowa Obsługa komputera powyżej 4 godzin...