title

Referent w punkcie informacji turystycznej - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/22/0476
OBOWIĄZKI:
Obsługa turystów polskich i zagranicznych, prowadzenie statystyk, oprowadzanie turystów po zamku. Wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Referent

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2022-11-24
prace administracyjno - biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: s

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Referent

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2022-11-23
Praca biurowa związana z obsługą dokumentów oraz komputera, w tym wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych do systemów informatycznych, obsługa...

Referent