title

Referent (wydział spraw obywatelskich)

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/2392
OBOWIĄZKI:

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Charakterystyka stażu: wykonywanie zadań związanych z pracą w referacie Dowodów Osobistych, archiwizacja dokumentacji wydziału.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku