title

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Referent
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/22/0936
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.Zakres obowiązków: ewidencja poczty jawnej wychodzącej i wpływającej do jednostki, przygotowanie dokumentacji jawnej do archiwizacji, redagowanie i przepisywanie pism.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku