title

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Referent
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/0383
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP,ppoż. i stanowiskowe, ewidencjonowanie dokumentacji wpływającej w elektronicznych dziennikach korespondencyjnych, obsługa programów komputerowych, przygotowanie dokumentacji do zarchiwizowania, sporządzanie spisów i protokołów brakowania, obsługa urządzeń biurowych, obsługa sekretariatu, prowadzenie rejestru zwolnień lekarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, znajomość obsługi komutera - do 4 godz.

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie