title

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Referent
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/22/0299
OBOWIĄZKI:
Ref. Egzekucji Adm.: wprowadzanie danych, archiwizacja, redagowanie i wysyłka pismRef. Rachunkowości: księgowanie kwitów kasowych i deklaracji, prowadzenie ewidencji, wprowadzanie danych, archiwizacjaRef. Spraw Wierzycielskich: kontrola formalna i merytoryczna dokumentów, wprowadzanie danych, prowadzenie tzw. miękkej egzekucji Ref. Podatków Doch. i Podatku od Towarów i Usług: wprowadzenie danych, sporządzanie spisów spraw, archiwizacjaDział Wsparcia i Obsł. Bezpośredniej: kontrola formalna i merytoryczna dokumentów, obsługa korespondencji, obsługa punktu informacyjnego, wprowadzenie danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach