title

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Referent
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/22/0375
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zobacz podobne oferty

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach

Starszy referent

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Warunki pracy Praca biurowa, praca przy monitorze ekranowym, praca w wymuszonej pozycji. Zakres zadań Wsparcie techniczne i pomoc użytkownikom sprzętu...

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ

Starszy referent w Dziale Analiz i Monitorowania Świadczeń w II Wydziale Świadczeń Opieki Zdrowotnej

Dodane: 2022-08-04
Szczegóły oferty GŁÓWNE ZADANIA: wyjaśnianie stwierdzonych nieprawidłowości wynikających z weryfikacji raportów statystycznych, udzielanie odpowiedzi na...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Referent

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: 2022-07-29
Miejsce odbywania stażu: MikołówCzas pracy stażysty: pn-pt 7-15Okres stażu: min. 3 m-ceWprowadzanie do systemu informatycznego danych szczegółowych z deklaracji...