title

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Referent
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/22/1185
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona w Sekcji Księgowości będzie zajmowała się między innymi: przyjmowaniem dowodów księgowych do realizacji, przygotowaniem dokumentów do księgowania i wypłat, dekretowaniem i klasyfikowaniem dokumentów księgowych, kompletowaniem dowodów księgowych według rejestrów, przygotowaniem do archiwizacji dowodów księgowych, obsługą systemu księgowego oraz opracowywaniem danych dotyczących kosztów i analiz wprowadzonych procedur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

s, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Posiadanie zdolności matematycznych, które pozwolą mu szybko wyeliminować błędy z dostarczonych lub wystawionych dokumentów księgowych

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach