title

Rehabilitant ruchowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Rehabilitant ruchowy
Miejsce pracy: Herby
Numer: StPr/21/0642
OBOWIĄZKI:
zajęcia rewalidacji ruchowej dziecka - 1 klasa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: przygotowanir pedagogiczne, specjalizacja: rehabilitant ruchowy

Miejsce pracy:

Herby


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 60 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Wykonywanie podstawowych prac produkcyjnych (produkcja opakowań z tworzyw sztucznych), układanie, pakowanie wyrobów gotowych, dokumentowanie wykonanej pracy,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Technolog, ustawiacz maszyn

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
Naprawianie i obsługa maszyn, kontrola i diagnostyka urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wykształcenie zawodowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Nauczyciel języka angielskiego

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: wczoraj
praca na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w tzrech odziałach przedszkolnych ( dzieci w wieku od 3 do 6 lat) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w...