title

Rejestratorka / asystentka

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1289
OBOWIĄZKI:
- Rejestracja pacjentów. Obsługa kasy fiskalnej. Dbanie o czystość i wygląd gabinetu. Archiwizacja dokumentacji. Przygotowywanie gabinetów do pracy lekarzy, itp.- Godziny pracy: 15:00-19:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość Word i Excel
Uprawnienia: Cierpliwość

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Miła prezencja. Pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby mieszkające w Katowicach i najbliższej okolicy.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach