title

Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/20/1153
OBOWIĄZKI:
-planowanie terminów wizyt-prowadzenie i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji-prowadzenie i archiwizacja dokumentacji medycznej pacjentów-sporządzanie odpisów dokumentacji medycznej -obsługa urządzeń biurowych-rejestracja pacjentów do szczepień przeciwko COVID-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomosć obsługi komputera, komunikatywność

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim