title

Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/21/0285
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych, rejestracja wizyt pacjentów, nadzór nad obsługą dokumentacji medycznej w placówce, prowadzeni dokumentacji medycznej pacjentów, kontrolowanie uprawnień pacjentów do korzystania ze świadczeń, obsługa dokumentacji elektronicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Osoby zarejestrowane jako bezrobotne w PUP w Wodzisławiu Śl. Oferta przeznaczona dla osób do 30 roku życia.

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim