title

Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/21/2823
OBOWIĄZKI:

-przyjmowanie zgłoszeń -obsługa programu komputerowego -transport sprzętu

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zobacz podobne oferty

LUX MED Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

Lokalizacja: śląskie / Tychy - ul. Damrota

Dodane: 2022-01-10
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę Pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych. Pracując z nami...

Lokalizacja: śląskie / Katowice - ul. Roździeńskiego

Dodane: 2022-01-04
Praca w Centrum Medycznym LUX MED w Katowicach przy ulicy Roździeńskiego 1A Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę...

Lab Med

Pracownik administracyjny przy Punkcie wymazów COVID-19

Lokalizacja: śląskie / Pyrzowice

Dodane: 2021-12-31
PRACA OD ZARAZ Opis stanowiska: zapewnienie profesjonalnej obsługi pasażerom lotniska w Punkcie Pobrań COVID-19 Od kandydatów oczekujemy: dyspozycyjność –...