title

Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1643
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: średnie; znajomość języka angielskiego B1; zakres obowiązków: wydruki planów leczenia, umawianie terminów świadczenia usług medycznych, sterylizacja narzędzi, obsługa urządzeń do sterylizacji; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach