title

Rejestratorka – sekretarka medyczna

Ogłoszenie numer: 7052871, z dnia 2022-06-07

Klient portalu Praca.pl

Celem naszego działania jest udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie neurologii, w tym schorzeń naczyniowych, neurodegeneracyjnych, demielinizacyjnych, padaczki oraz zespołów bólowych. Ponadto, realizujemy badania kliniczne, które umożliwiają pacjentom dostęp do bezpłatnych, innowacyjnych metod leczenia niedostępnych na Polskim rynku. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Koordynowanie wizyt pacjentów.
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjentów.
  • Zamawianie, przygotowanie i odbiór przesyłek kurierskich.
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej do obsługi pacjenta.
  • Prowadzenie spraw biurowych.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym
  • Umiejętność rozliczania wizyt z NFZ będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • forma zatrudnienia do uzgodnienia
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00