title

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Kobiernice
Numer: StPr/21/0963
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pomocniczych o charakterze ogólnobudowlanym, noszenie cegieł, zaprawy murarskiej oraz innych materiałów, mieszanie betonu (możliwa praca na wysokości powyżej 1 metra). Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 40 godzin tygodniowo na terenie województwa śląskiego i małopolskiego (dojazd na miejsce pracy z ustalonego miejsca zapewnia pracodawca). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagany minimum miesiąc doświadczenia na podobnym stanowisku, konieczna kondycja fizyczna umożliwiająca pracę na budowie, posiadanie zdolności manualnych i umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Kobiernice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej