title

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Koniaków
Numer: StPr/21/1566
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac budowlanych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia bez znaczenia, możliwośc przyuczenia do zawodu. Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30 + zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie (IV) ".

Miejsce pracy:

Koniaków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie