title

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0928
OBOWIĄZKI:
Zabezpieczenie PPOŻ przepustów instalacyjnych, prace przygotowawcze. Miejsce wykonywania pracy: woj. śląskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. Prawo jazdy kat. B. Obsługa podstawowych elektronarzędzi. Praca w zespole, porządek na stanowisku pracy, staranność.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach