title

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1222
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zapraw murarskich, mieszanie i rozpościeranie materiałów: beton, gips, zaprawa murarska, prace związane ze wznoszeniem i rozbiórką budynków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pomocniczy robotnik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: wczoraj
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Robotnik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
piaskowanie, zbrojenie, szalowanie, deskowanie, prace ogólnobudowlane, tynkowanie, murowanie, spawanie, wyburzenia, montaż rusztowań, praca na terenie: Sosnowiec,...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Pracownik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2022-11-25
Wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; współpraca z innymi specjalistami, w tym z hydraulikiem, tynkowanie, gipsowanie,...