title

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/0041
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie robót ogólnobudowlanych. Mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Podania można składać mailem: biuro@awiminwest.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Robotnik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Syrynia

Dodane: dzisiaj
Prace ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Pracownik ogólnobudowalny

Lokalizacja: śląskie / Tworków

Dodane: dzisiaj
Wykonywanie posadzek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: prawo jazdy kat.B

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Pracownik budowlany

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: dzisiaj
Prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków Wymagania inne: wykształcenie podstawowe lub zawodowe, obsługa maszyn i urządzeń budowlanych,...