title

Robotnik do prac lekkich (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2978
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy-Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: sprzątanie , dezynfekcja, drobne prace porządkowe; jedna zmiana; miejsc pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach