title

Robotnik do pracy lekkiej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0178
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: min. podstawowe; zakres obowiazków: utrzymanie czystości w wydzielonych pomieszczeniach, obsługa portierni szkolnej, opieka nad szatnia główną; miejsce pracy: Gliwice
Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik rolny

Lokalizacja: śląskie / Świbie

Dodane: wczoraj
SADZENIE ROŚLIN OZDOBNYCH, PRZESADZANIE ROŚLIN, PIELĘGNACJA, SORTOWANIE, ROZKŁADANIE, ZAKŁADANIE RABAT KWIATOWYCH, PORZĄDKOWANIE Wymagania konieczne:...

Robotnik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Łany Wielkie

Prace porządkowe i naprawcze w pomieszczeniach zakładu, utrzymanie w należytym stanie technicznym podstawowy sprzęt gospodarczy, obsługa i konserwacja sprzętu...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pilarz

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2023-01-25
Obsługa piły formatowej, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, odczytywanie dokumentacji technicznej, przygotowanie materiału do...