title

Robotnik górniczy dołowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Ornontowice
Numer: StPr/20/0616
OBOWIĄZKI:

Prace pod ziemią, roboty pomocnicze, ręczny transport materiałów i urządzeń, obsługa prostych urządzeń, pomoc w przebudowie wyrobisk. Praca fizyczna wymagająca siły, dobrej kondycji. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa o pracę na czas określony: 25.11.2020 - 31.12.2021 MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Ornontowice PRACA W DNIACH I GODZINACH: 6:30-14:00,12:30-20:00, 18:30-02:00, 00:30-08:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Górnik musi być przygotowany na wiele niedogodności związanych z wahaniami temperatury i ciśnienia, brakiem światła, hałasem, itp. Minimum 1 rok stażu w górnictwie podziemnym, obsługiwanie maszyn i urządzeń usprawniających prace w kopalni

Miejsce pracy:

Ornontowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych