Robotnik gospodarczy (sprzątaczka)- osoba z orzeczonym st. niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0369
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: min. zawodowe; pracowitość; solidność; lojalność; koleżeńskość; prace porządkowe i utrzymanie czystości w miejscu pracy; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzątaczka biurowa
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach