title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1872
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek węgla. Praca w ramach umowy-zlecenie, w wymiarze około 20 godzin w miesiącu, 5-6 tygodni w zależności od zapotrzebowania, proponowane wynagrodzenie: 17 zł brutto/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana znaj. języka ukraińskiego na poziomie A1 (praca w środowisku ukraińskojęzycznym), brak przeciwwskazań do dźwigania do 30 kg.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej