title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Rajcza
Numer: StPr/21/0302
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rajcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu