title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0587
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, utrzymanie w należytym stanie porządkowym terenów przynależnych do Urzędu, bieżące odchwaszczanie misy wokół krzewów, drzew oraz przekopywanie i wygrabianie mis, pielęgnacja żywopłotów przynależnych do Urzędu, pielęgnacja trawników przynależnych do Urzędu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne, praca do 3 metrów.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie