title

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Rudziniec
Numer: StPr/22/1271
OBOWIĄZKI:

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy. Wykształcenie: podstawowe/zawodowe; mile widziane prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: prace porządkowe, na Zakładzie, Zbiornik wodnym, Polu biwakowym, inkasowanie należności na Zbiorniku wodnym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gmina Rudziniec

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rudziniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach